MUŽI

Filip Barák
  • 1. miesto Turnaj o zlatý prsteň Janka Zacharu
  • 2x 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto medzinárodný turnaj Zygmunt Chychła Memorial - Gdansk
  • 1. miesto pohár Jána Zacharu
  • 1. miesto majstrovstvá SR Juniorov
  • 3x 2. miesto majstrovstvá SR
  • 3x 2. miesto majstrovstvá CZ

Konstantin Chalyi
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup

Matúš Kolárovský
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup

Roman Jančovič
  • 3. miesto majstrovstvá SR žiakov a dorastu

Nikita Požo
  • 2. miesto majstrovstvá SR žiakov a dorastu

Andrej Rigo
  • 1. miesto turnaj Olympijské nádeje
  • 5. miesto majstrovstvá sveta juniorov
  • 1. miesto majstrovstvá SR mladšieho dorastu
  • 3. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu

Mário Zábojník
  • viacnásobný víťaz majstrovstiev SR
  • 1. miesto MT v Bosne
  • 1. miesto pohár Jána Zacharu

Peter Polník
  • 2. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto King of the Ring
  • 3. miesto Grand Prix Slovakia

Alexander Tóth
  • 2x 3. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto King of the Ring
  • 3. miesto pohár Jána Zacharu

Martin Kiss
  • 2. miesto pohár Jána Zacharu

Jozef Kučerík
  • 3. miesto King of the Ring
  • 3. miesto majstrovstvá SR

Dominik Dolinaj
  • 1. miesto MT v Bosne
  • 1. miesto pohár Jána Zacharu
  • 2. miesto medzinárodný turnaj Zygmunt Chychła Memorial - Gdansk
  • 2. miesto majstrovstvá SR

Matúš Šebest
  • 3. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu

Štefan Šimkulič
  • 2. miesto Turnaj o zlatý prsteň Janka Zacharu
  • 1. miesto King of the Ring

Jozef Klinovský
  • 2. miesto pohár Jána Zacharu

Marián Michalec
  • 1. miesto majstrovstvá SR
ŽENY

Kristína Garajová
  • 1. miesto V. Varga Viktor Memorial Tournament

Nicole Ďuríková
  • 3. miesto 9th Nations Cup AIBA, Srbsko
  • 1. miesto MT mládeže, Ostrava-Poruba
  • 2. miesto AIBA MT Július Torma
  • 1. miesto XIV International Silesian Women’s Boxing Championships
  • 1. miesto majstrovstvá ČR juniorov
  • 1. miesto Memoriál Štefana Matejčíka
  • 2. miesto Sídliskový Boj
  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup

Silvia Pekáreková
  • 1. miesto majstrovstvá SR

Bianka Pániková
  • 2. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu
  • 3. miesto MT Montana Belts - Paríž
  • 2. miesto Sídliskový boj

Nikola Rigóová
  • 2. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu

Mária Parobeková
  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup

Miroslava Hlaváčová
  • 2. miesto Sídliskový Boj
  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup

Miriam Grambličková
  • 2. miesto Sídliskový boj
  • 3. miesto MT Montana Belts - Paríž

Soňa Valachová
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto majstrovstvá ČR
  • 2x 3. miesto Nation Cup Srbsko (AIBA A kat.)
  • 2. miesto MT žien - Gliwice VIII. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie

Jana Maceková
  • 1. miesto Turnaj o zlatý prsteň Janka Zacharu
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto Sídliskový boj
  • 2. miesto Sídliskový boj
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2x 3. miesto majstrovstvá ČR

Miroslava Gronská
  • 2. miesto Sídliskový Boj

Patrícia Anošiová
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto Sídliskový Boj
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup

Viera Skukálková
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 2. miesto majstrovstvá ČR
  • 1. miesto Sídliskový Boj
  • 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto Queen of the Ring
  • 3. miesto X. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie, Gliwice

Andrea Širková
  • 3. miesto Turnaj o zlatý prsteň Janka Zacharu
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 2x 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 1. miesto Queen of the Ring
  • 1. miesto Sídliskový Boj
  • 2. miesto Sídliskový Boj
  • 1. miesto King of the Ring
  • 3. miesto X. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie, Gliwice