Práve teraz je ten najvhodnejší čas na zmenu! Nemáš čo stratiť, môžeš len získať. Vystúp zo svojej komfortnej zóny a získaj svoje lepšie ja!
Pridať sa môžeš kedykoľvek!

Pozývam ťa na tréningy Fitness Boxu (kondičného boxu s prvkami fitness tréningu).
Cítiš, že prišiel čas na zmenu? Zaujímaš sa o zdravý životný štýl, chceš na sebe zapracovať, vylepšiť si koordinačné a pohybové schopnosti, zlepšiť fyzickú a psychickú kondíciu a v neposlednom rade vylepšiť svoje telo po estetickej stránke, či len tak sa vyblázniť?
Teraz máš možnosť niečo zmeniť.

Nikdy si sa s týmto športom nestretla? Nevadí, skupina je určená práve pre teba. Naučím ťa techniku boxu a zapracujeme spolu na tvojich cieľoch. Vytvoríš si rutinu, ktorá ti prinesie benefity - pevné zdravie, pevné telo a myseľ, nové priateľky... Prvý nezáväzný tréning je pre teba zadarmo, tak neváhaj a príď si ho k nám vyskúšať. Motiváciu nájdeš aj na našej stránke #fitboxgirls ,inšpiruj sa. Náborové tréningy sú každý pondelok a v stredu o 17 h. a v utorok a vo štvrtok o 9 h. Neskôr máš možnosť 3 - 5 tréningových jednotiek v jednom týždni. Už na nič nečakaj, teraz je ten správny čas vydať sa lepšou cestou.
Tréningy Fitness Boxu sú s ľahkým kontaktom a čo je podstatné s individuálnym prístupom, zahŕňajú kondičnú prípravu, techniku boxu, koordinačné cvičenia, posilňovanie pohybového aparátu, cviky zamerané na posilnenie hlbokého stabilizačného svalstva (CORE), uvoľňujúce a kompenzačné cvičenia, rady v oblasti zdravšieho stravovania a pre pokročilé merania pokroku na špeciálnej digitálnej váhe každý štvrťrok + testy pohybovej zdatnosti.

Janka, Box Club Ružinov 821

Box je univerzálnym športom. Komplexný tréning, ktorý kombinuje silovú, atletickú a gymnastickú prípravu.

» Zabezpečuje rýchlejší metabolizmus
» Podporuje spevnenie svalstva
» Zlepšuje celkové zdravie
» Zvyšuje kondíciu
» Zlepšenie koordinácie pohybov a pozornosti
» Spaľuje veľké množstvo energie
» Disciplína, vytrvalosť

 
Informácie a zaujímavosti v oblasti výživy, zdravého životného štýlu a tréningového procesu nájdeš na našom
blogu »

Na našej Facebook stránke nájdeš zaujímavosti o výžive, tréningoch a veľa iného.

Stačí kliknúť a dať like, aby si mala vždy aktuálne informácie...