Box Club Ružinov 821

Navigácia

Dievčatá od septembra začíname novú sezónu !
Pridať sa môžete kedykoľvek!

#projectcomeback je tu pre všetky z Vás, ktoré po dlhom lete cítite, že prišiel čas na zmenu. Nikdy si sa s týmto športom nestretla? Nevadí, skupina je určená práve pre teba. Naučím ťa techniku boxu a zapracujeme spolu na tvojich cieľoch. Vytvoríš si rutinu, ktorá ti prinesie benefity - pevné zdravie, pevné telo a myseľ, nové priateľky... Prvý tréning máš bezplatný, tak neváhaj a príď si ho k nám vyskúšať. Motiváciu nájdeš aj na našej stránke #fitboxgirls ,inšpiruj sa. Náborové tréningy sú každý pondelok a v stredu o 17:00 hod a v utorok a vo štvrtok o 9:00 hod. Neskôr máš možnosť 3 - 5 tréningových jednotiek v jednom týždni. Už na nič nečakaj, teraz je ten správny čas vydať sa lepšou cestou.

Box je univerzálnym športom. Komplexný tréning, ktorý kombinuje silovú, atletickú a gymnastickú prípravu.

  • Zabezpečuje rýchlejší metabolizmus
  • Podporuje spevnenie svalstva
  • Zlepšuje celkové zdravie
  • Zvyšuje kondíciu
  • Zlepšenie koordinácie pohybov a pozornosti
  • Spaľuje veľké množstvo energie
  • Disciplína, vytrvalosť

Tréningy Fitness Boxu, koordinačné cvičenia, posilňovanie pohybového aparátu, cviky zamerané na posilnenie hlbokého stabilizačného svalstva (CORE), uvoľňujúce a kompenzačné cvičenia, rady v oblasti zdravšieho stravovania a pre pokročilé merania pokroku na špeciálnej digitálnej váhe každý štvrťrok + testy pohybovej zdatnosti.

Zaži to s nami. Pridaj sa už dnes!
#fitboxgirls #boxclubruzinov821


Informácie a zaujímavosti v oblasti výživy, zdravého životného štýlu a tréningového procesu


Milé dievčatá, ženy, matky, dcéry, priateľky, manželky ...

Predstavujem Vám skupinu, ktorá je určená len pre nás, pre ženy.
Tréningy plné zábavy, driny, radosti a potu, odmien a trestov, spokojnosti a občasných sklamaní pod mojim vedením.

Skupina je určená pre všetky z Vás, ktoré sa zaujímate o zdravý životný štýl, chcete na sebe zapracovať, vylepšiť si koordinačné a pohybové schopnosti, zlepšiť fyzickú a psychickú kondíciu a v neposlednom rade vylepšiť svoje telá po estetickej stránke, či len tak sa vyblázniť. Vítané sú všetky začiatočníčky, ktoré sa zaujímajú o bojové športy a hľadajú chvíľu pre seba na odpútanie sa od bežných činností a starostí všedného dňa.

Tréningy sú s ľahkým kontaktom a čo je podstatné s individuálnym prístupom. Súčasťou každého tréningu je kondičná príprava, technika boxu, koordinačné cvičenia, posilňovanie pohybového aparátu, cviky zamerané na posilnenie hlbokého stabilizačného svalstva (CORE), uvoľňujúce a kompenzačné cvičenia a na záver dôkladné uvoľnenie pri strečingu. V prípade záujmu a technickej vyspelosti je možnosť zaradenia do súťažnej skupiny.

Verím, že dokážeme vytvoriť kolektív, v ktorom sa každá z nás bude cítiť výnimočne a spokojne, miesto, na ktoré sa každá z nás s radosťou a pravidelne vráti.

Teším sa na Vás.
Janka


Tip pre Vás

Na našej facebookovej stránke nájdete zaujímavosti o výžive, tréningoch a veľa iného.

Stačí kliknúť a dať like, aby ste mali vždy aktuálne informácie...