Dievčatá od septembra začíname novú sezónu !
Pridať sa môžete kedykoľvek!

#projectcomeback je tu pre všetky z Vás, ktoré po dlhom lete cítite, že prišiel čas na zmenu. Nikdy si sa s týmto športom nestretla? Nevadí, skupina je určená práve pre teba. Naučím ťa techniku boxu a zapracujeme spolu na tvojich cieľoch. Vytvoríš si rutinu, ktorá ti prinesie benefity - pevné zdravie, pevné telo a myseľ, nové priateľky... Prvý tréning máš bezplatný, tak neváhaj a príď si ho k nám vyskúšať. Motiváciu nájdeš aj na našej stránke #fitboxgirls ,inšpiruj sa. Náborové tréningy sú každý pondelok a v stredu o 17:00 hod a v utorok a vo štvrtok o 9:00 hod. Neskôr máš možnosť 3 - 5 tréningových jednotiek v jednom týždni. Už na nič nečakaj, teraz je ten správny čas vydať sa lepšou cestou.

Box je univerzálnym športom. Komplexný tréning, ktorý kombinuje silovú, atletickú a gymnastickú prípravu.

  • Zabezpečuje rýchlejší metabolizmus
  • Podporuje spevnenie svalstva
  • Zlepšuje celkové zdravie
  • Zvyšuje kondíciu
  • Zlepšenie koordinácie pohybov a pozornosti
  • Spaľuje veľké množstvo energie
  • Disciplína, vytrvalosť

Tréningy Fitness Boxu, koordinačné cvičenia, posilňovanie pohybového aparátu, cviky zamerané na posilnenie hlbokého stabilizačného svalstva (CORE), uvoľňujúce a kompenzačné cvičenia, rady v oblasti zdravšieho stravovania a pre pokročilé merania pokroku na špeciálnej digitálnej váhe každý štvrťrok + testy pohybovej zdatnosti.

Zaži to s nami. Pridaj sa už dnes!
#fitboxgirls #boxclubruzinov821


Informácie a zaujímavosti v oblasti výživy, zdravého životného štýlu a tréningového procesu

blog

Informácie a zaujímavosti výhradne pre aktívnych členov klubu

vip

Milé dievčatá, ženy, matky, dcéry, priateľky, manželky ...

Predstavujem Vám skupinu, ktorá je určená len pre nás, pre ženy.
Tréningy plné zábavy, driny, radosti a potu, odmien a trestov, spokojnosti a občasných sklamaní pod mojim vedením.

Skupina je určená pre všetky z Vás, ktoré sa zaujímate o zdravý životný štýl, chcete na sebe zapracovať, vylepšiť si koordinačné a pohybové schopnosti, zlepšiť fyzickú a psychickú kondíciu a v neposlednom rade vylepšiť svoje telá po estetickej stránke, či len tak sa vyblázniť. Vítané sú všetky začiatočníčky, ktoré sa zaujímajú o bojové športy a hľadajú chvíľu pre seba na odpútanie sa od bežných činností a starostí všedného dňa.

Tréningy sú s ľahkým kontaktom a čo je podstatné s individuálnym prístupom. Súčasťou každého tréningu je kondičná príprava, technika boxu, koordinačné cvičenia, posilňovanie pohybového aparátu, cviky zamerané na posilnenie hlbokého stabilizačného svalstva (CORE), uvoľňujúce a kompenzačné cvičenia a na záver dôkladné uvoľnenie pri strečingu. V prípade záujmu a technickej vyspelosti je možnosť zaradenia do súťažnej skupiny.

Verím, že dokážeme vytvoriť kolektív, v ktorom sa každá z nás bude cítiť výnimočne a spokojne, miesto, na ktoré sa každá z nás s radosťou a pravidelne vráti.

Teším sa na Vás.
Janka

Tip pre Vás

Na našej facebookovej stránke nájdete zaujímavosti o výžive, tréningoch a veľa iného.

Stačí kliknúť a dať like, aby ste mali vždy aktuálne informácie...

FITNESS BOXING