Reklamné oznámenie
Účtovníctvo Žilinahttps://www.alexis-consult.skPodvojné, jednoduché účtovníctvo Žilina, vedenie daní, cenník, poradenstvo, pohoda, živnostníci,
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Rybárstvo Na hákuhttps://www.rybarstvonahaku.skrybársky obchod, prívlač, kaprarina, feeder, lov rýb, pelety, boilies, prut, naviják, rybolov
Práve teraz je ten najvhodnejší čas na zmenu! Nemáš čo stratiť, môžeš len získať. Vystúp zo svojej komfortnej zóny a získaj svoje lepšie ja!
Pridať sa môžeš kedykoľvek!

Pozývam ťa na tréningy Fitness Boxu (kondičného boxu s prvkami fitness tréningu).
Cítiš, že prišiel čas na zmenu? Zaujímaš sa o zdravý životný štýl, chceš na sebe zapracovať, vylepšiť si koordinačné a pohybové schopnosti, zlepšiť fyzickú a psychickú kondíciu a v neposlednom rade vylepšiť svoje telo po estetickej stránke, či len tak sa vyblázniť?
Teraz máš možnosť niečo zmeniť.

Nikdy si sa s týmto športom nestretla? Nevadí, skupina je určená práve pre teba. Naučím ťa techniku boxu a zapracujeme spolu na tvojich cieľoch. Vytvoríš si rutinu, ktorá ti prinesie benefity - pevné zdravie, pevné telo a myseľ, nové priateľky... Prvý nezáväzný tréning je pre teba zadarmo, tak neváhaj a príď si ho k nám vyskúšať. Motiváciu nájdeš aj na našej stránke #fitboxgirls ,inšpiruj sa. Náborové tréningy sú každý pondelok a v stredu o 17 h. a v utorok a vo štvrtok o 9 h. Neskôr máš možnosť 3 - 5 tréningových jednotiek v jednom týždni. Už na nič nečakaj, teraz je ten správny čas vydať sa lepšou cestou.
Tréningy Fitness Boxu sú s ľahkým kontaktom a čo je podstatné s individuálnym prístupom, zahŕňajú kondičnú prípravu, techniku boxu, koordinačné cvičenia, posilňovanie pohybového aparátu, cviky zamerané na posilnenie hlbokého stabilizačného svalstva (CORE), uvoľňujúce a kompenzačné cvičenia, rady v oblasti zdravšieho stravovania a pre pokročilé merania pokroku na špeciálnej digitálnej váhe každý štvrťrok + testy pohybovej zdatnosti.

Janka, Box Club Ružinov 821

Box je univerzálnym športom. Komplexný tréning, ktorý kombinuje silovú, atletickú a gymnastickú prípravu.

» Zabezpečuje rýchlejší metabolizmus
» Podporuje spevnenie svalstva
» Zlepšuje celkové zdravie
» Zvyšuje kondíciu
» Zlepšenie koordinácie pohybov a pozornosti
» Spaľuje veľké množstvo energie
» Disciplína, vytrvalosť

 
Informácie a zaujímavosti v oblasti výživy, zdravého životného štýlu a tréningového procesu nájdeš na našom
blogu »

Na našej Facebook stránke nájdeš zaujímavosti o výžive, tréningoch a veľa iného.

Stačí kliknúť a dať like, aby si mala vždy aktuálne informácie...

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah