MUŽI
Filip Barák
  • 2x 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto medzinárodný turnaj Zygmunt Chychła Memorial - Gdansk
  • 1. miesto pohár Jána Zacharu
  • 1. miesto majstrovstvá SR Juniorov
  • 3x 2. miesto majstrovstvá SR
  • 3x 2. miesto majstrovstvá CZ
Konstantin Chalyi
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup
Matúš Kolárovský
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
Roman Jančovič
  • 3. miesto majstrovstvá SR žiakov a dorastu
Nikita Požo
  • 2. miesto majstrovstvá SR žiakov a dorastu
Andrej Rigo
  • 1. miesto turnaj Olympijské nádeje
  • 5. miesto majstrovstvá sveta juniorov
  • 1. miesto majstrovstvá SR mladšieho dorastu
  • 3. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu
Mário Zábojník
  • viacnásobný víťaz majstrovstiev SR
  • 1. miesto MT v Bosne
  • 1. miesto pohár Jána Zacharu
Peter Polník
  • 2. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto King of the Ring
  • 3. miesto Grand Prix Slovakia
Alexander Tóth
  • 2x 3. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto King of the Ring
  • 3. miesto pohár Jána Zacharu
Martin Kiss
  • 2. miesto pohár Jána Zacharu
Jozef Kučerík
  • 3. miesto King of the Ring
  • 3. miesto majstrovstvá SR
Dominik Dolinaj
  • 1. miesto MT v Bosne
  • 1. miesto pohár Jána Zacharu
  • 2. miesto medzinárodný turnaj Zygmunt Chychła Memorial - Gdansk
  • 2. miesto majstrovstvá SR
Matúš Šebest
  • 3. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu
Štefan Šimkulič
  • 1. miesto King of the Ring
Jozef Klinovský
  • 2. miesto pohár Jána Zacharu
Marián Michalec
  • 1. miesto majstrovstvá SR
ŽENY
Kristína Garajová
  • 1. miesto V. Varga Viktor Memorial Tournament
Nicole Ďuríková
  • 1. miesto Memoriál Štefana Matejčíka
  • 2. miesto Sídliskový Boj
  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup
Silvia Pekáreková
  • 1. miesto majstrovstvá SR
Bianka Pániková
  • 2. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu
  • 3. miesto MT Montana Belts - Paríž
  • 2. miesto Sídliskový boj
Nikola Rigóová
  • 2. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu
Mária Parobeková
  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup
Miroslava Hlaváčová
  • 2. miesto Sídliskový Boj
  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup
Miriam Grambličková
  • 2. miesto Sídliskový boj
  • 3. miesto MT Montana Belts - Paríž
Soňa Valachová
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto majstrovstvá ČR
  • 2x 3. miesto Nation Cup Srbsko (AIBA A kat.)
  • 2. miesto MT žien - Gliwice VIII. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie
Jana Maceková
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto Sídliskový boj
  • 2. miesto Sídliskový boj
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2x 3. miesto majstrovstvá ČR
Miroslava Gronská
  • 2. miesto Sídliskový Boj
Patrícia Anošiová
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto Sídliskový Boj
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
Viera Skukálková
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 2. miesto majstrovstvá ČR
  • 1. miesto Sídliskový Boj
  • 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto Queen of the Ring
  • 3. miesto X. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie, Gliwice
Andrea Širková
  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 2x 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 1. miesto Queen of the Ring
  • 1. miesto Sídliskový boj
  • 1. miesto King of the Ring
  • 3. miesto X. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie, Gliwice