First Ring 4

V sobotu 17. marca 2018 organizuje ŠKB Spartak Komárno už po štvrtý krát medzinárodné boxerské podujatie pod názvom First Ring, ktorého sa zúčastní aj náš klub a to v celkom početnom zastúpení. Cieľom tohoto podujatia je zabezpečiť boxerom, ktorí sa ho zúčastnia, medzinárodnú konfrontáciu v ringu, propagácia boxu na Slovensku a nadviazanie spolupráce so zahraničnými klubmi. V sobotu sa v špeciálnej športovej hale pre box, klubu ŠKB Spartak Komárno, predstavia v ringu boxeri a boxerky z Čiech, Maďarska, Talianska a Slovenska. Podujatie sa začína o 15:30 hod. Fanúšikovia boxu si sobotňajší First Ring 4 budú môcť pozrieť aj naživo prostredníctvom » Youtube stránok ŠKB Spartak Komárno.

Pokiaľ ste nestihli live prenos, môžete si pozrieť záznam z podujatia v našej galérii.
» Video