Výsledky


  Muži   Ženy 

Muži

Filip Barák

  • 2x 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto medzinárodný turnaj Zygmunt Chychła Memorial - Gdansk
  • 1. miesto pohár Jána Zacharu
  • 1. miesto majstrovstvá SR Juniorov
  • 3x 2. miesto majstrovstvá SR
  • 3x 2. miesto majstrovstvá CZ

Konstantin Chalyi

  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup

Matúš Kolárovský

  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup

Roman Jančovič

  • 3. miesto majstrovstvá SR žiakov a dorastu

Nikita Požo

  • 2. miesto majstrovstvá SR žiakov a dorastu

Andrej Rigo

  • 1. miesto turnaj Olympijské nádeje
  • 5. miesto majstrovstvá sveta juniorov
  • 1. miesto majstrovstvá SR mladšieho dorastu
  • 3. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu

Mário Zábojník

  • viacnásobný víťaz majstrovstiev SR
  • 1. miesto MT v Bosne
  • 1. miesto pohár Jána Zacharu

Peter Polník

  • 2. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup

Alexander Tóth

  • 2x 3. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto King of the Ring
  • 3. miesto pohár Jána Zacharu

Martin Kiss

  • 2. miesto pohár Jána Zacharu

Jozef Kučerík

  • 3. miesto King of the Ring
  • 3. miesto majstrovstvá SR

Dominik Dolinaj

  • 1. miesto MT v Bosne
  • 1. miesto pohár Jána Zacharu
  • 2. miesto medzinárodný turnaj Zygmunt Chychła Memorial - Gdansk
  • 2. miesto majstrovstvá SR

Matúš Šebest

  • 3. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu

Štefan Šimkulič

  • 1. miesto King of the Ring

Jozef Klinovský

  • 2. miesto pohár Jána Zacharu

Marián Michalec

  • 1. miesto majstrovstvá SR

Ženy

Kristína Garajová

  • 1. miesto V. Varga Viktor Memorial Tournament

Nicole Ďuríková

  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup

Silvia Pekareková

  • 1. miesto majstrovstvá SR

Bianka Pániková

  • 2. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu
  • 3. miesto MT Montana Belts - Paríž
  • 2. miesto Sídliskový boj

Nikola Rigóová

  • 2. miesto majstrovstvá SR staršieho dorastu

Mária Parobeková

  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup

Miroslava Hlaváčová

  • 3. miesto Slovakia Boxing Cup

Miriam Grambličková

  • 2. miesto Sídliskový boj
  • 3. miesto MT Montana Belts - Paríž

Soňa Valachová

  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto majstrovstvá ČR
  • 2x 3. miesto Nation Cup Srbsko (AIBA A kat.)
  • 2. miesto MT žien - Gliwice VIII. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie

Janka Maceková

  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 1. miesto Sídliskový boj
  • 2. miesto Sídliskový boj
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2x 3. miesto majstrovstvá ČR

Patrícia Anošiová

  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 2. miesto Slovakia Boxing Cup

Viera Skukálková

  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 2. miesto majstrovstvá ČR
  • 1. miesto Sídliskový Boj
  • 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 2. miesto Queen of the Ring
  • 3. miesto X. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie, Gliwice

Andrea Širková

  • 1. miesto majstrovstvá SR
  • 2x 1. miesto Slovakia Boxing Cup
  • 1. miesto Queen of the Ring
  • 1. miesto Sídliskový boj
  • 1. miesto King of the Ring
  • 3. miesto X. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie, Gliwice

 

    

                                                                     

                                  

TOPlist