Tréningy


 

Dorast
Tréningy pre mládež (14 - 17 rokov) zamerané na všeobecnú a špecializovanú kondičnú prípravu mladých borcov do výkonnostných skupín. Ľahký kontakt pri nácvikoch vo dvojiciach.

I. Box - Muži / Ženy
Plne kontaktné tréningy pre mužov a ženy (od 17 rokov) zamerané na súťažné podmienky amatérskeho a profesionálneho boxu.

Box - Začiatočníci / Mierne pokročilí
Tréningy pre začiatočníkov a mierne pokročilých (od 17 rokov) s ľahším kontaktom zamerané na účelnú techniku a taktiku v boxe na dlhú vzdialenosť, s kondičnou prípravou.

Kondičný Box
Súčasťou sú rôzne kondičné cvičenia, rozvoj vytrvalosti, rýchlosti a sily, nácvik vo dvojiciach.

Fitness Box - Ženy
Bezkontaktné aeróbne tréningy pre začiatočníčky zamerané na techniku boxu, redukciu a udržiavanie hmotnosti ako aj spevňovanie postavy. V prípade záujmu a technickej vyspelosti je možnosť zaradenia do súťažnej skupiny s kontaktným tréningom.

Ranný Box
Príď sa pozitívne naladiť a nakopnúť do nového dňa. Tréningy vedené v menších skupinách.

Kondičná príprava pre deti
Tréningy pre deti od 9 do 13 rokov sú zamerané na rozvoj pohybovej zručnosti, zlepšenie koordinácie pohybov a tým, že prebiehajú v malých skupinách, podporujú komunikatívnosť a zdravú súťaživosť. V tréningovom programe sú zahrnuté základné techniky v boxe (posuny, údery, úniky a útoky), v jude (pády, cvičenia vo dvojiciach),gymnastická príprava i rôzne hry a súťaže, ktoré u Vašich detí podporujú vlastnosti potrebné pre ich ďalší fyzický i duševný vývoj.

Profi Box
Tréningy pre mužov a ženy (17 rokov - neobmedzene) prebiehajú pod vedením profesionálneho boxera, sú zamerané na fyzickú a psychickú odolnosť, ktorá je potrebná v profesionálnom ringu.


TOPlist