Novinky


imageMedzištátne priateľské stretnutie žien v spolupráci s Chieri Boxe Italia

Za nami sú ďalšie zaujímavé stretnutia v ringu. Tento krát a taliankami v českom meste Prostějov. Zápasy sa odohrávali na nádvorí miestneho zámku. Akciu hodnotíme celkovo ako vydarenú. Za náš klub sa nakoniec zúčastnili len tri dievčatá Nicole Ďuríková, Miroslava Gronská a Patrícia Anošiová, ktoré predviedli vynikajúce zápasy. Domov sme si priniesli dve víťazstvá a jednu prehru.

Ďakujeme organizátorovi BC DTJ Prostějov za možnosť zúčastniť sa naozaj vynikajúceho podujatia, na ktorom bola úžasná atmosféra. Moravské publikum nás prijalo a povzbudzovalo ako svojich.

 FOTOGALÉRIA Z PODUJATIA TU 


 

image2.ročník Hanácké Hodové Box

Už túto sobotu nás čaká ďalší zaujímavý výjazd. Zúčastníme sa medzištátneho priateľského stretnutia v boxe mužov a žien medzi výberom BC DTJ Prostějov + BC Ružinov 821 vs. Chieri Boxe Italia. Reprezentovať nás budú štyri dievčatá Nicole Ďuríková, Patrícia Anošiová, Miroslava Gronská a Miroslava Hlaváčová.

Zároveň ďakujeme organizátorovi BC DTJ Prostějov za možnosť zúčastniť sa medzištátneho stretnutia.

 

 

 

 

 


 

imageSt.Gallen, Švajčiarsko

Za nami je ďaľší zo zahraničných turnajov, tento krát vo Švajčiarsku v meste St. Gallen. Akcia usporiadaná k výročiu miestneho klubu založeného v roku 1930.

Boxeri:
Viktória Danielová, Kristián Daniel,
Patrik Paták (Holíč), Manuel Samoriaj (RTJ Malacky), Alexander Tóth, Ondrej Schilder, Kamil Krošlák (Poruba), Patrícia Anošiová

Tréneri: Janko Zachara, Dušan Bučko a Svätoslav Todorov
 

         


 

imageSídliskový Boj III.

31.8. - 1.9.2018

Gymnázium Ivana Horvátha
Ivana Horvátha 14, 821 04 Bratislava - Ružinov

 PROGRAM 

 

Venované nášmu olympijskému víťazovi v boxe Jankovi Zacharovi pri príležitosti 90-tych narodenín. Program zahŕňa ženské aj mužské zápasy v boxe - muži - výber Janka Zacharu proti Českej Republike (Engerau aréna, Kopčianska 14, Bratislava), autogramiáda, zápasy v thajskom boxe a K1. Z dvoch pripravených ringov bude prvý ring určený na zápasy a druhý bude určený všetkým návštevníkom, ktorí si chcú vyskúšať aké to je, stáť v ringu. Ukážky a zápasy v Thai Boxe a Kick Boxe.
Dobrovoľný hasičský zbor Devín sa postará o ukážku techniky a súťaže pre deti v simulovanom hasení. Vstup je voľný.


image
Pohár Ružinova III.

30.8. - 1.9.2018

Gymnázium Ivana Horvátha
Ivana Horvátha 14, 821 04 Bratislava - Ružinov

Pri príležitosti 90-tych narodenín nášho olympijského víťaza v boxe Janka Zacharu organizuje Box Club Ružinov 821 III. ročník medzinárodného turnaja žien Pohár Ružinova, ktorý sa uskutoční 31.08. - 01.09.2018 v Bratislave, OD Kocka, Seberíniho 14, 821 01 Bratislava a ihrisko Gregorovej. Program zahŕňa ženské zápasy v boxe, autogramiádu olympijského víťaza v boxe Janka Zacharu, zápasy v thajskom boxe a K1 pod záštitou akcie Sídliskový Boj III. Vstup je voľný.


imageJanko Zachara - 90. výročie

1.9.2018

Hokejbalová aréna - Aréna ENGERAU, Kopčianska 14, Bartislava

Pod záštitou akcie Sídliskový Boj III. máte možnosť vidieť vynikajúce zápasy v boxe mužov - Výber Janka Zacharu proti Českej Republike pri príležitosti jeho 90-tych narodenín. Súčasťou programu bude aj krst knihy OSOBNOSTI SLOVENSKA a autogramiáda nášho čestného člena Olympijského víťaza v boxe JANKA ZACHARU. Vstup je voľný.

 


 

imageFesztivál Kupa Nemzetközi Ökölvívó Torna
Maďarsko - Szeged

18 - 19.august 2018

 Nicole Ďuríková   Miroslava Hlaváčová 
 Miroslava Gronská   Patrícia Anošiová 
 Andrea Širková 


3x zlato, 2x striebro


Day 1
1. Miroslava Gronská vs. Kinga Mezővári
Mirka sa snažila súperku prekvapiť tvrdším úderom, ale skúsenejšia maďarská reprezentantka, ktorá má viac ako 40 zápasov bola pozorná a práve jej sa podarilo 2x tvrdým zadným úderom prekvapiť. Mirka po zásahoch neukázala slabosť a naďalej aktívne boxovala. V závere stretnutia si dokázala niekoľkými efektívnymi úkrokmi pripraviť pozíciu a zasiahnuť súperku. Zápas skončil víťazstvom na body pre Kingu Mezővári.
2. Patrícia Anošiová vs. Olimpia Sidney Kis
Paťka výborne dokázala využívať efektívne boxerské techniky proti primeranej súperke. V súboji bolo u nej vidieť viacero únikov, krížnych úderov a kontra úderov. Paťka zaslúžene zvíťazila jasným výsledkom.
3. Andrea Širková vs. Bernadett Fekete
Andrea dokázala efektívne využiť nižší vzrast svojej súperky, ktorá bola o 1 váhovú kategóriu ťažšia a maďarskú boxerku naozaj vysokým počtom úderov vybodovala a dotiahla zápas do víťazného konca.

Day 2
1. Nicole Ďuríková vs. Dominika Bernát
Nicole vo veľmi bojovnom zápase, ktorý sa boxoval vo vysokom tempe, dokázala svoju súperku húževnatosťou preboxovať . So spoločných súbojov, ktoré sa odohrávali v strednej vzdialenosti,  vychádzala väčšinou víťazne a následne sa jej darilo zápas kontrolovať pohybom na nohách. Zápas dotiahla do víťazného konca.
2. Miroslava Hlaváčová vs. Kinga Mezővári
Mirka nastúpila do svojho v poradí tretieho zápasu. Zápas bol veľkou  psychickou a fyzickou skúškou, keďže skúsená Maďarka mala za sebou víťazstvo z predchádzajúceho dňa nad našou silnou boxerkou Miroslavou Gronskou. V prvom kole Mirka úspešne odolávala útokom súperky pohybom na nohách a dokázala vrátiť aj niekoľko razantných úderov. Do druhého kola Maďarka nastúpila s vysokým nasadením a veľkým počtom úderov, čo narobilo neskúsenej Mirke veľké problémy. Pár krát zastavila pohyb na nohách, čo umožnilo súperke 2x zabodovať tvrdým zadným úderom a dostať Mirku do počítania. Napriek zásahom chcela Mirka ďalej boxovať, ale rozhodca správne rozhodol a zápas ukončil.
3. Patrícia Anošiová vs. Eszter Muráni
Paťka nastúpila na tomto turnaji už do druhého zápasu proti domácej súperke. Dokázala výborne takticky blokovať a údermi predbiehať súperku, ktorá boxovala v opačnom garde. Zápas sa skončil pred limitom víťazstvom Paťky po nádhernom zadnom direkte na solar plexus. Paťka zaslúžene získala ocenenie za najtechnickejšiu boxerku turnaja. Gratulujeme!

         


 

imageSústredenie - Bulharsko 2018

Fotografie z tohtoročného sústredenia nájdete v našej fotogalérii.

 Stačí kliknúť 

 Video tu 

 

 


 

Sezóna 2018/ 2019

Vážení športoví priatelia,
prinášame Vám informácie o novinkách, ktoré Vás čakajú v nadchádzajúcej sezóne, ktorú v našom klube otvárame 5. septembra 2018. Tešiť sa môžete na tréningy ako ich poznáte i na rôzne novinky. Čaká nás množstvo zaujímavých turnajov a podujatí, sústredenia u nás i v zahraničí, letné sústredenie, školenia a kurzy...

Ako prvú novinku nadchádzajúcej sezóny Vám predstavujeme skupinu určenú len pre ženy. Je to staro - nová skupina, ktorú poznáte pod názvom Fitness Box pre Ženy. Skupinu po dlhšej pauze opäť preberá naša trénerka Janka. Súčasťou zahájenia tréningov budú aj vstupné merania, ktoré Vám budú slúžiť na vyhodnotenie efektivity.

Ďalšou novinkou sú zmeny v rozpise tréningov a v zlúčení niektorých skupín. Vytvorili sme pre Vás čisto ženskú skupinu, zlúčili sme zápasových mužov s pokročilými a skupinu začiatočníkov s kondičným boxom. Veríme, že rozdelenie skupín napomôže k Vášmu rýchlejšiemu rastu a zlepšeniu výkonnosti.


image

 

 Women's Boxing Team

 Informácie 

 

 

 

 


 

imageBox Club Ružinov 821 na medzinárodnom turnaji Slovakia Boxing Cup

V dňoch 13. - 17.06.2018 sa v obci Klin už po štvrtý krát konal jeden z najväčších turnajov v celej Európe Slovakia Boxing Cup. Organizátorom tohto podujatia je Box klub Triebeľ. Zúčastnených bolo viac ako 300 súťažiacich z 18-tich krajín. Boxovalo sa súčasne v troch ringoch. Za Box Club Ružinov 821 boxovalo 6 žien a 5 mužov pod vedením trénera Dušana BučkaSvätoslava Todorova.

 Nicole Ďuríková   Mária Parobeková   Miroslava Hlaváčová   Miroslava Gronská  
 Patrícia Anošiová   Andrea Širková  


 Filip Barák   Peter Polník   Alexander Tóth   Jakub Martinka   Štefan Šimkulič 

48 kg Nicole Ďuríková
Mladá talentovaná boxerka sa nám predstavila v dvoch stretnutiach. V prvom zápase dokázala s veľkým prehľadom poraziť poľskú boxerku Karolinu Vrobel. V druhom stretnutí nastúpila favoritka v tejto váhovej kategórii, talianska reprezentantka Rosi Giorgia, ktorá v krátkej a strednej vzdialenosti viac bodovala vďaka veľkej skúsenosti a veľkému počtu zápasov, ktoré našej boxerke chýbali. Zvíťazila talianska boxerka, ktorá si nakoniec z turnaja odniesla zlato.
  <<< 

54 kg Mária Parobeková
60 kg Miroslava Hlaváčová

Začínajúce boxerky, ktoré žiaľ nemali vo svojich hmotnostných kategóriách možnosť zaboxovať si s boxerkami, ktoré by mali rovnakú výkonnostnú úroveň. Mária Parobeková, ktorej súperkou bola veľmi silná lotyšská boxerka Karina Lecko, stretnutie prehrala. Majke nedala najmenšiu šancu a hneď v úvode stretnutia ju vysokou aktivitou porazila. Miroslava Hlaváčová vo veľmi vyrovnanom bojovnom stretnutí, kde padali razantné údery na oboch stranách podľahla poľskej boxerke Kamile Mikulskej v treťom kole.  <<< 

60 kg Miroslava Gronská
Jej súperkou bola chorvátska reprezentantka Sara Beram. Stretnutie bolo veľmi bojovné a zaujímavé pre diváka, padal v ňom veľký počet úderov. Súboj sa skončil víťazstvom Chorvátky, ktorá dokázala zdolať všetky súperky v tejto váhovej kategórii a odniesť si zlato. Naša Mirka podala naozaj skvelý výkon napriek tomu, že to bol v poradí jej siedmy zápas.  <<< 

64 kg Patrícia Anošiová
Dokázala zdolať Katarzinu Szransku z Poľska v súboji, kde predviedla prehľad na dlhú vzdialenosť a dokázala vybodovať súperku priamymi údermi. V ďalšom stretnutí bola jej súperkou tiež poľská boxerka Natalia Barbusinska. Po skvelom úvodnom kole, kde znovu dominovala v boji na dlhú vzdialenosť a bodovala z prednej ruky, ktorú občas doplnila zadným razantným úderom, čo bolo pre súperku veľmi nepríjemné, už žiaľ nedokázala v druhom kole nadviazať na úvod. Poľská boxerka hneď v úvode nasadila vysokú frekvenciu úderov spojených s bezhlavým útokom. Paťa nezareagovala vyššou aktivitou úderov, ktoré by Poľku dokázali zastaviť a tak podľahla na body proti silnej boxerke a zaslúžene si priniesla z turnaja striebornú medailu.  <<< 

81 kg Andrea Širková
Vo vynikajúcom finálovom stretnutí sa nám predstavila naša najskúsenejšia a najúspešnejšia boxerka, ktorej súperkou bola nemecká reprezentantka Kristin Ungefroven. Andrea ju dokázala s prehľadom poraziť a na druhý deň si ešte v sparingovom stretnutí zaboxovala s najtalentovanejšou slovenskou boxerkou Jessicou Triebeľovou, trojnásobnou majsterkou Európy. A v tomto stretnutí sa bolo naozaj na čo pozerať po technickej aj taktickej stránke, čo ocenili aj prítomní diváci. Je veľká škoda, že naša boxerka sa nemohla zúčastniť majstrovstiev Európy žien, na ktoré bola naozaj po kondičnej stránke pripravená, kvôli váhovej kategórii. Žiaľ disciplína v príprave je v boxe to najdôležitejšie. Dúfajme, že do budúcna sa poučí.  <<< 

60 kg Filip Barák
Náš skúsený boxer, ktorý sa do finále dostal cez dva zápasy si dokázal poradiť s kvalitnými súpermi. V prvom vynikajúcom bojovnom stretnutí zdolal talianskeho boxera Yeilera Ramireza pôvodom z Kuby, v druhom stretnutí  porazil boxera z Poľska Arkadiusa Zaknargana a v treťom, finálovom stretnutí nastúpil o hlavu vyšší poľský boxer Dominik Palak, ktorého taktiež porazil. Filipovi gratulujeme k zaslúženému víťazstvu na tomto kvalitnom turnaji.  <<< 

64 kg Peter Polník
Náš mladý a perspektívny boxer, ktorý má za sebou tiež veľmi malý počet stretnutí, no napriek tomu podáva skvelé výkony aj v českej Extralige. V prvom stretnutí bol jeho súperom moldavský reprezentant Nederita Grigorig, ktorého zdolal a v druhom stretnutí nastúpil ukrajinský boxer Demkin Svatoslav, nad ktorým taktiež zvíťazil. Gratulujeme k víťazstvu v tejto váhovej kategórii.  <<< 

69 kg Alexander Tóth
Jeho súperom bol maďarský boxer Andras Vadasz, ktorý patrí k svetovej špičke o čom svedčí jeho hosťovanie za Anglicko v najvyššej svetovej lige WSB. Alexander síce podľahol s týmto kvalitným súperom na body, no za výkon, ktorý podal sa nemusel vôbec hanbiť. V určitých chvíľach dokázal narobiť svojmu súperovi starosti. Po tomto stretnutí môžeme povedať, že Alexander je veľmi perspektívnym boxerom do budúcnosti, keďže jeho súper bol ocenený ako jeden z najlepších boxerov turnaja. Dôležitá bude Alexandrova účasť v príprave a prípravných stretnutiach pred takto veľkými podujatiami.  <<< 

69 kg Jakub Martinka
Mladý boxer, ktorého súperom bol skúsenejší Sebastian Kovgal z Poľska prehral na body. Jakub určite potrebuje pre tieto turnaje väčšie skúsenosti, no napriek tomu predviedol výkon, za ktorý sa nemusí hanbiť.  <<< 

91 kg Štefan Šimkulič
Výborný boxer, ktorý má za sebou víťazstvo v turnaji King of the Ring (taktiež z dielne BC Triebeľ)z pred dvoch rokov, odkiaľ si priniesol opasok. Žiaľ, po dlhšej zápasovej pauze a nepravidelnej účasti v prípravných zápasoch, ktoré sú veľmi potrebné pre takéto veľké podujatia nedokázal psychicky zvládnuť úvod stretnutia, kde ho hneď v prvom útoku súper Neyrot Gaetan z Francúzska prekvapil zadným úderom. Števo sa napriek tomu dokázal dostať naspäť do zápasu. Vysokou aktivitou a frekvenciou úderov, ktorými zasahoval spodok aj vrch súperovho tela, ho doslova prebíjal. No v polovici stretnutia Števo zase poľavil v pozornosti a súperovi sa v tomto zaváhaní, kde náš boxer vzdialenosť neskrátil a ani nepredĺžil únikom do strany, okamžite podarilo zareagovať a v strednej vzdialenosti zasadil Števovi tri zadné údery. Po týchto úderoch sme ho vzdali.  <<< 

Ďakujeme všetkým zúčastneným boxerom a boxerkám, ktoré úspešne reprezentovali náš klub na tomto špičkovom medzinárodnom podujatí a dokázali to svojou kvalitnou a obetavou prípravou. Vďaka tomu si priniesli 3 zlaté, 1 striebornú a 3 bronzové medaile. Želáme im veľa ďalších úspechov po nadchádzajúcom letnom odpočinku a príprave do ďalšej polovice sezóny, ktorá sa nám začína koncom augusta.

Ďakujeme organizátorovi Petrovi Triebeľovi za možnosť zbierať medzinárodné skúsenosti na jednom z najväčších a najkvalitnejších svetových turnajov, ktorý sa organizuje priamo na Slovensku.


 

Pripravili sme pre Vás sekciu, v ktorej sa dozviete informácie
o našich aktívnych boxeroch a boxerkách.
Pozrieť si ju môžete
  tu 

    


 

Sparingy s Box DTJ Prostějov

Počas víkendu 9. - 10. júna sme sa zúčastnili oblastnej ligy juhomoravskej oblasti.
Po skončení zápasov nás nečakal oddych nakoľko sme boli pozvaní od Box DTJ Prostějov
na sparingy a tréning žien. Dievčatá sú nadšené a pripravené na turnaj Slovakia Boxing Cup na Orave.
Touto cestou ďakujeme oddielu DTJ Prostějov za pozvanie a tešíme sa na podobné akcie.

    


 

Prinášame Vám krátky report a videá z tohtoročnej májovej akcie
BOJ O BRATISLAVU II.

imageDňa 19.05.2018 sa v Engerau aréne uskutočnilo opakovanie úspešného večera pod názvom Boj o Bratislavu II. Prinášame Vám krátky report z boxerských stretnutí hlavnej časti tohto večera.

Predstavilo sa nám viacero skúsených, ale aj mladých boxerov z bratislavských klubov, Žiliny a úroveň zápasov nám významne zvýšila medzinárodná účasť boxerov z Poľska.

V prvom boxerskom stretnutí vo váhovej kategórii do 64 kg sa nám predstavila domáca boxerka z Box Clubu Ružinov 821 Miroslava Gronská proti tvrdej poľskej boxerke Katarzyne Antosiewicz. Vo veľmi tvrdom a vyrovnanom súboji nakoniec zvíťazila domáca boxerka Mirka tesným výsledkom 2:1 na body.

V ďalšom stretnutí sa predstavil vo váhe do 91 kg vynikajúci technický boxer Števo Šimkulič z BC Ružinov s mladým talentovaným boxerom so Žilinského klubu Samuelom Berešíkom pod vedením trénera Mareka Navrátila. Samuel  mal na konte 3 víťazné stretnutia, v ktorých dokázal zvíťaziť pred limitom. V tomto stretnutí bol nasadený ako náhradník za poľského boxera, ktorý sa nemohol zúčastniť kvôli zraneniu. Domáci boxer Šimkulič dokázal kontrolovať svojho súpera a svojim pohybom mu neumožnil využiť jeho silový potenciál, čo bolo rozhodujúce. Výsledok zápasu 3:0 na body pre Štefana Šimkuliča.

Očakávaný ženský súboj medzi domácimi boxerkami, trojnásobnou majsterkou Slovenska a víťazkou viacerých medzinárodných turnajov Andreou Širkovou a majsterkou Slovenska Patríciou Anošiovou prebiehal veľmi opatrne, no na záver stretnutia sa pokúsili obe boxerky strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Nakoniec zvíťazila skúsenejšia boxerka Andrea Širková bodovým pomerom 3:0.

V ďalšom mužskom stretnutí sa predstavil boxer Peter Polník pod vedením v histórii najúspešnejšieho slovenského trénera Dušana Bučka proti skúsenému poľskému reprezentantovi Tomaszovi Wykovi, ktorého dokázal Peter poraziť pred limitom vďaka vysokej aktivite a razancii úderov, po ktorých nemohol Tomasz pre zranenie pokračovať.

Jednoznačne hodnotíme ako najkvalitnejšie stretnutie celého večera zápas vo váhovej kategórii do 75 kg, v ktorom sa nám predstavil mladý talentovaný odchovanec trénera Kirchnera Filip Kopčok proti skúsenému poľskému reprezentantovi Mateuszovi Pawlowskemu. Stretnutie začalo jasnou dominanciou Filipa Kopčoka, kde v prvom kole nedal poľskému boxerovi priestor, no v ďalších kolách Mateusz ťažil zo svojich skúseností, nášho boxera predbiehal s úderom a unikal do strán. Mateusz vyhral jasným výsledkom 3:0 na body.

Posledné stretnutie bolo medzi dvomi mladými boxermi. Marián Mišalko od trénera Michala Kirchnera a jeho súperom bol začínajúci talentovaný boxer Jakub Martinka od trénera Bučka. Zápas prebiehal vo vysokom tempe s veľkým počtom rýchlych úderov, kde bol razantnejší skúsenejší boxer Marián Mišalko a zvíťazil 3:0 na body. Môžeme konštatovať, že obaja boxeri majú pred sebou veľkú budúcnosť.

 Videá z jednotlivých zápasov si môžete pozrieť po kliknutí na tento link.

 

Boxerské stretnutia boli doplnené aj kvalitnými zápasmi v thajskom boxe a K1.
Všetky zápasy z hlavnej časti si môžete pozrieť na
  Youtube 


 

Pokračovanie úspešnej akcie Boj o Bratislavu je späť. Príďte si vychutnať amatérske a profesionálne zápasy v boxe, thaiboxe a K1.

V zápasoch sa predstavia borci ako Kristian Nguyen, Alexander Tóth, Štefan Šimkulič, Mária Bertoková, Marián Mišalko, Dominik Antl, Marek Tencer, Eduard Knotek a mnohí ďalší.

Oficiálny začiatok hlavnej časti je o 17:30 hod. Amatérske predzápasy začínajú o 16:00 hod.

Vstupné v predpredaji 8,00 EUR, na mieste 10,00 EUR.
Vstupenky a rezervácie VIP sedenia na čísle 0944364521 alebo osobne v Box Club Ružinov 821 (OD KOCKA, Seberíniho 14, BA).

Za podporu ďakujeme sponzorom Fischer Games, V12 Power Energy Drink, Jana, Rajo, 3D Systems, Národná hokejbalová organizácia a Regal Burger.

Boj o Bratislavu organizuje Box Club Ružinov 821 a THAI-BOX KLUB RUŽINOV 821
.


 

Janko Zachara

Pripravili sme pre Vás novú sekciu venovanú nášmu čestnému členovi Jankovi Zacharovi, v ktorej sa dočítate mnohé zaujímavosti o tomto skromnom človeku, ktorý vybojoval zlato na letných olympijských hrách v roku 1952 v Helsinkách.

Nech sa páči,  vstúpte 


 

First Ring IV v Komárne

Prinášame Vám videá z podujatia First Ring IV, ktoré sa uskutočnilo 17. marca 2018 v Komárne.
Nájdete ich v sekcii
  Videá 


 

imageBox Club Ružinov 821 na MT First Ring IV v Komárne

V sobotu 17. marca 2018 organizuje ŠKB Spartak Komárno už po štvrtý krát medzinárodné boxerské podujatie pod názvom First Ring, ktorého sa zúčastní aj náš klub a to v celkom početnom zastúpení. Cieľom tohoto podujatia je zabezpečiť boxerom, ktorí sa ho zúčastnia, medzinárodnú konfrontáciu v ringu, propagácia boxu na Slovensku a nadviazanie spolupráce so zahraničnými klubmi. V sobotu sa v špeciálnej športovej hale pre box, klubu ŠKB Spartak Komárno, predstavia v ringu boxeri a boxerky z Čiech, Maďarska, Talianska a Slovenska. Podujatie sa začína o 15:30 hod. Fanúšikovia boxu si sobotňajši First Ring IV budú môcť pozrieť aj naživo prostredníctvom  YouTube stránok ŠKB Spartak Komárno.


 

Sparingy v olympijskom centre v Budapešti

Mali sme tú česť zúčastniť sa sparingov v národnom centre v Budapešti. Bola to pre nás výnimočná skúsenosť, ktorá našich boxerov posunula smerom nahor. Prinášame Vám krátky zostrih, ktorý môžete nájsť v našej sekcii  Videá 


 

7th Nations Cup women - 2018 Serbia, Sombor

Pribudol nám krátky zostrih zo ženského AIBA A kat. turnaja, ktorý sa každoročne koná v Srbsku. Tento krát v meste Sombor. Reprezentovala nás Nicole Ďuríková, ktorá predviedla vynikajúci výkon napriek ťažkému losu, ktorým bolo Rusko a Rebeka Skopalová, ktorá absolvovala náročný zápas proti Kazachstanu. Obe dievčatá podľahli svojim súperkám na body. Zostrih si môžete pozrieť  tu  alebo na našom novovytvorenom  Youtube  kanály.

A zopár momentiek našich dievčat priamo z ringu.

                                                                          


 

imageProsíme všetkých fanúšikov športu o podporu.

Venujte 2% z dane pre Box Club Ružinov 821.

Ďakujeme.

Nové tlačivá na darovenie 2% v roku 2018

Vy aj váš zamestnávateľ musíte použiť nové tlačivá platné pre rok 2018.
Ich formát určila finančná správa:

Upozornite svojho zamestnávateľa čo najskôr , keďže táto úprava môže vyžadovať zásah do jeho informačného systému. Ak potvrdenie nebude vytlačené na správnom tlačive, Vaše 2% nebudú poukázané Vami vybranej organizácií.

Informácie o postupe a dôležitých termínoch nájdete na stránke
dvepercenta.sk

 


 

Na našej stránke intenzívne pracujeme...


 

Majstrovstvá Slovenskej republiky v boxe 2017

Prinášame Vám krátky report z tohtoročných majstrovstiev Slovenskej republiky v boxe z Galanty.
Naša veľká gratulácia patrí predovšetkým boxerovi vo váhe +91 kg Mariánovi Michalcovi, ktorý zvíťazil predčasne v druhom kole nad reprezentantom z ŠKP Bratislava Máriom Mackaničom a stal sa tak víťazom MSR v danej kategórii. V neposlednom rade gratulujeme boxerovi Petrovi Polníkovi, ktorý sa vo svojej váhovej kategórii do 64 kg umiestnil na krásnom II. mieste. Ďakujeme boxerom za ich tvrdú prípravu a vynikajúce výkony a zároveň pánovi trénerovi Dušanovi Bučkovi, ktorý má na tomto úspechu nemalé zásluhy! GRATULUJEME !!!


 

Medzinárodný boxerský pohár JMK 2016

Ako slovenský tím sme si odniesli krásnu trofej za prvé miesto. Ďakujeme našim boxerom a samozrejme vedúcim výpravy a našim trénerom, pánovi Dušanovi Bučkovi a Sveťovi Todorovovi.


 

Sústredenie v Dubnici nad Váhom 2014

Tréningy vedené pod dohľadom pána Jána Zacharu a trénera Dušana Bučka.
Na pár dní sa zúčastnila aj česká ženská reprezentácia.

    

    


 

TOPlist