Novinky


 

Pokračovanie úspešnej akcie Boj o Bratislavu je späť. Príďte si vychutnať amatérske a profesionálne zápasy v boxe, thaiboxe a K1.

V zápasoch sa predstavia borci ako Kristian Nguyen, Alexander Tóth, Štefan Šimkulič, Mária Bertoková, Marián Mišalko, Dominik Antl, Marek Tencer, Eduard Knotek a mnohí ďalší.

Oficiálny začiatok hlavnej časti je o 17:30 hod. Amatérske predzápasy začínajú o 16:00 hod.

Vstupné v predpredaji 8,00 EUR, na mieste 10,00 EUR.
Vstupenky a rezervácie VIP sedenia na čísle 0944364521 alebo osobne v Box Club Ružinov 821 (OD KOCKA, Seberíniho 14, BA).

Za podporu ďakujeme sponzorom Fischer Games, V12 Power Energy Drink, Jana, Rajo, 3D Systems, Národná hokejbalová organizácia a Regal Burger.

Boj o Bratislavu organizuje Box Club Ružinov 821 a THAI-BOX KLUB RUŽINOV 821
.


 

                                                         


 

Janko Zachara

Pripravili sme pre Vás novú sekciu venovanú nášmu čestnému členovi Jankovi Zacharovi, v ktorej sa dočítate mnohé zaujímavosti o tomto skromnom človeku, ktorý vybojoval zlato na letných olympijských hrách v roku 1952 v Helsinkách. Nech sa páči, vstúpte.


 

First Ring IV v Komárne

Prinášame Vám videá z podujatia First Ring IV, ktoré sa uskutočnilo 17. marca 2018 v Komárne.
Nájdete ich v sekcii Videá


 

imageBox Club Ružinov 821 na MT First Ring IV v Komárne

V sobotu 17. marca 2018 organizuje ŠKB Spartak Komárno už po štvrtý krát medzinárodné boxerské podujatie pod názvom First Ring, ktorého sa zúčastní aj náš klub a to v celkom početnom zastúpení. Cieľom tohoto podujatia je zabezpečiť boxerom, ktorí sa ho zúčastnia, medzinárodnú konfrontáciu v ringu, propagácia boxu na Slovensku a nadviazanie spolupráce so zahraničnými klubmi. V sobotu sa v špeciálnej športovej hale pre box, klubu ŠKB Spartak Komárno, predstavia v ringu boxeri a boxerky z Čiech, Maďarska, Talianska a Slovenska. Podujatie sa začína o 15:30 hod. Fanúšikovia boxu si sobotňajši First Ring IV budú môcť pozrieť aj naživo prostredníctvom YouTube stránok ŠKB Spartak Komárno.


 

Sparingy v olympijskom centre v Budapešti

Mali sme tú česť zúčastniť sa sparingov v národnom centre v Budapešti. Bola to pre nás výnimočná skúsenosť, ktorá našich boxerov posunula smerom nahor. Prinášame Vám krátky zostrih, ktorý môžete nájsť v našej sekcii Videá


 

7th Nations Cup women - 2018 Serbia, Sombor

Pribudol nám krátky zostrih zo ženského AIBA A kat. turnaja, ktorý sa každoročne koná v Srbsku. Tento krát v meste Sombor. Reprezentovala nás Nicole Ďuríková, ktorá predviedla vynikajúci výkon napriek ťažkému losu, ktorým bolo Rusko a Rebeka Skopalová, ktorá absolvovala náročný zápas proti Kazachstanu. Obe dievčatá podľahli svojim súperkám na body. Zostrih si môžete pozrieť tu alebo na našom novovytvorenom Youtube kanály.

A zopár momentiek našich dievčat priamo z ringu.

                                                                               


 

imageProsíme všetkých fanúšikov športu o podporu - darujte nám 2% z dane.

Venujte 2% z dane pre Box Club Ružinov 821.

Ďakujeme.

Nové tlačivá na darovenie 2% v roku 2018

Vy aj váš zamestnávateľ musíte použiť nové tlačivá platné pre rok 2018.
Ich formát určila finančná správa:

Upozornite svojho zamestnávateľa čo najskôr , keďže táto úprava môže vyžadovať zásah do jeho informačného systému. Ak potvrdenie nebude vytlačené na správnom tlačive, Vaše 2% nebudú poukázané Vami vybranej organizácií.

Informácie o postupe a dôležitých termínoch nájdete na stránke dvepercenta.sk

 


 

Na našej stránke intenzívne pracujeme...


 

Majstrovstvá Slovenskej republiky v boxe 2017

Prinášame Vám krátky report z tohtoročných majstrovstiev Slovenskej republiky v boxe z Galanty.
Naša veľká gratulácia patrí predovšetkým boxerovi vo váhe +91 kg Mariánovi Michalcovi, ktorý zvíťazil predčasne v druhom kole nad reprezentantom z ŠKP Bratislava Máriom Mackaničom a stal sa tak víťazom MSR v danej kategórii. V neposlednom rade gratulujeme boxerovi Petrovi Polníkovi, ktorý sa vo svojej váhovej kategórii do 64 kg umiestnil na krásnom II. mieste. Ďakujeme boxerom za ich tvrdú prípravu a vynikajúce výkony a zároveň pánovi trénerovi Dušanovi Bučkovi, ktorý má na tomto úspechu nemalé zásluhy! GRATULUJEME !!!


 

Medzinárodný boxerský pohár JMK 2016

Ako slovenský tím sme si odniesli krásnu trofej za prvé miesto. Ďakujeme našim boxerom a samozrejme vedúcim výpravy a našim trénerom, pánovi Dušanovi Bučkovi a Sveťovi Todorovovi.


 

Sústredenie v Dubnici nad Váhom 2014

Tréningy vedené pod dohľadom pána Jána Zacharu a trénera Dušana Bučka.
Na pár dní sa zúčastnila aj česká ženská reprezentácia.

    

    

TOPlist