Novinky


 

Sparingy v olympijskom centre v Budapešti

Mali sme tú česť zúčastniť sa sparingov v národnom centre v Budapešti. Bola to pre nás výnimočná skúsenosť, ktorá našich boxerov posunula smerom nahor. Prinášame Vám krátky zostrih, ktorý môžete nájsť v našej sekcii Videá

7th Nations Cup women - 2018 Serbia, Sombor

Pribudol nám krátky zostrih zo ženského AIBA A kat. turnaja, ktorý sa každoročne koná v Srbsku. Tento krát v meste Sombor. Reprezentovala nás Nicole Ďuríková, ktorá predviedla vynikajúci výkon napriek ťažkému losu, ktorým bolo Rusko a Rebeka Skopalová, ktorá absolvovala náročný zápas proti Kazachstanu. Obe dievčatá podľahli svojim súperkám na body. Zostrih si môžete pozrieť tu alebo na našom novovytvorenom Youtube kanály.

A zopár momentiek našich dievčat priamo z ringu.

                                                                               

Prosíme všetkých fanúšikov športu o podporu - darujte nám 2% z dane.

Venujte 2% z dane pre Box Club Ružinov 821.

Ďakujeme.

Nové tlačivá na darovenie 2% v roku 2018

Vy aj váš zamestnávateľ musíte použiť nové tlačivá platné pre rok 2018.
Ich formát určila finančná správa:

Upozornite svojho zamestnávateľa čo najskôr , keďže táto úprava môže vyžadovať zásah do jeho informačného systému. Ak potvrdenie nebude vytlačené na správnom tlačive, Vaše 2% nebudú poukázané Vami vybranej organizácií.

Informácie o postupe a dôležitých termínoch nájdete na stránke dvepercenta.sk

 

Na našej stránke intenzívne pracujeme...

Majstrovstvá Slovenskej republiky v boxe 2017

Prinášame Vám krátky report z tohtoročných majstrovstiev Slovenskej republiky v boxe z Galanty.
Naša veľká gratulácia patrí predovšetkým boxerovi vo váhe +91 kg Mariánovi Michalcovi, ktorý zvíťazil predčasne v druhom kole nad reprezentantom z ŠKP Bratislava Máriom Mackaničom a stal sa tak víťazom MSR v danej kategórii. V neposlednom rade gratulujeme boxerovi Petrovi Polníkovi, ktorý sa vo svojej váhovej kategórii do 64 kg umiestnil na krásnom II. mieste. Ďakujeme boxerom za ich tvrdú prípravu a vynikajúce výkony a zároveň pánovi trénerovi Dušanovi Bučkovi, ktorý má na tomto úspechu nemalé zásluhy! GRATULUJEME !!!

Medzinárodný boxerský pohár JMK 2016

Ako slovenský tím sme si odniesli krásnu trofej za prvé miesto. Ďakujeme našim boxerom a samozrejme vedúcim výpravy a našim trénerom, pánovi Dušanovi Bučkovi a Sveťovi Todorovovi.

Sústredenie v Dubnici nad Váhom 2014

Tréningy vedené pod dohľadom pána Jána Zacharu a trénera Dušana Bučka.
Na pár dní sa zúčastnila aj česká ženská reprezentácia.

    
 

 

TOPlist